חייגו עוד היום: 050-7440808

בניית פרגולות לחצר

בניית פרגולות לחצר והתקנתן במיקום לבחירת הלקוח

אם קניתם פרגולה ונתקעתם בשל כך שהיא להרכבה עצמית ולא ראיתם, או בשל תנאים נוקשים שהציבה חברת הפרגולות לביצוע ההתקנה, אנחנו נעשה את העבודה בשבילכם.
לרשותנו עובדים המתמחים בעבודה בגובה, והם יבצעו עבורכם את התקנת הפרגולה מראשיתה ועד תומה. אנו מתמחים בהתקנת כל סוגי הפרגולות, עם רפפות ועם גגות בסגנונות אחרים.
אנו מתקינים פרגולות בעיצובים מודרניים ועתיקים, בורגניים וכפריים. תושבות הבסיס וחומרי ההגנה על גג הפרגולה נבחרים על ידנו בהקפדה. ייתכן כי נחליף את חלק מהמוצרים שסופקו לכם בחבילה במוצרים טובים ועמידים יותר מטעמנו.

תושבות לפרגולה

אחד הנושאים הקריטיים בשירות כמו בניית פרגולות לחצר הוא השאלה האם היא תיפול או לא. בארה”ב מעולם לא השתמשו בתושבות שהיו משתמשים בהן בישראל של לפני 3-4 שנים, בשל החשש מסופות טורנדו. אולם כיום, עת מנבאים לנו רעידת אדמה, ועם התחזקות הסופות בחורפים, מומלץ לבחור בתושבת בעלת תקן אמריקני מחמיר שתשמור לכם על הפרגולות שלמות גם במצבים קשים מאד.

מבנה הפרגולה

אנו נבצע בניית פרגולות לחצר על בסיס המבנה שסופק לכם באריזה. במסגרת הבנייה נקפיד מאד על סימטריה ומדידות, ולבצע התקנות חוזרות עד אשר הפרגולה תעמוד על תלה כשהיא ישרה וסימטרית. אנו נחזק את התושבות לקרקע ואת הגג לגוף הפרגולה, ובכך נוודא שאתם נהנים ממוצר עמיד ובטוח במאת האחוזים.

התקנת ציפוי לפרגולה

על פי רוב, מגיע באריזה ציפוי סנטף. בשונה מהביקורות הקודמות שעלו כאן, מבחינה זו אנו מסכימים להחלטה. סנטף הנו אחד החומרים העמידים ביותר למים והוא גם שומר על הפרגולה שלכם מכניסת חום. את הסנטף ניתן למצוא בצבע שקוף לחלוטין או עם בבואה של צבע נוסף. אנו נתקין את הסנטף באמצעות בורגי סנטף ייעודיים, ונוודא שהוא מותקן ישר, מהודק ללא רעש של התקרה של הפרגולה מצדו.

בדיקת הפרגולה

אנו נבדוק שהפרגולה הותקנה כמו שצריך, הגג שלה (אם נפתח) נתח על פי הפונקציות שסופקו במדריך. אנו נבצע גם בדיקות בטיחות לווידוא התקנה ישרה, סימטרית ויציבה מאד. בהתאם לכך, נסיים את הפרויקט ונשלח אתכם לחצר עם פרגולה בטוחה לשימוש, שהוטמעה היטב על אדמת חצרכם.

שתפו ברשת!

צור קשר