חייגו עוד היום: 050-7440808

כל מה שחשוב לדעת על קבלן ריצוף במרכז

כמה טיפים על קבלני ריצוף רגע לפני

שירותיו של קבלן ריצוף במרכז, הכוללים ריצוף מחדש, פוליש, וטיפול יסודי במרצפות מסב יוקרה והוד רב לכל בית ודירה. השירות כולל טיפולים מלאים בריצוף הבית. בבית חדש שזה עתה נבנה אך טרם נבחרה הרצפה, ניתן להזמין ריצוף ראשון. מדוע כדאי לבחור דווקא בנו, ומהו הערך המוסף שלכם בהיותכם מעסיקים של חברה זו?

ביצוע עבודות להן נדרש קבלן רשום

ידוע כי בניית בית, שיפוצו ותיקונו לא מסתיימים רק בריצוף. קבלן שיפוצים במרכז שמתמחה רק בריצוף יוכל לפתור לכם אמנם בעיה זו, אב מי שזקוק גם לאיחוד חדרים, הפרדתם, יציקת קיר חדש ומשימות בנייה פנימית נוספות יזדקק לקבלן שהוא גם רשום בהתאחדות הקבלנים. לא רק שאנו רשומים: אצלנו ניתן להזמין כל שירות ביתי לכל דבר, כולל תקלה ברשת המים והחשמל, ואפילו שירות בנייה מחדש של התשתיות הללו על ידי עובדים מומחים לאינסטלציה וחשמל ביתי.

ביצוע מגוון רחב מאד של עבודות

מגוון סוגי ריצוף וטיפולים לרצפה הקיימת יוצע לכם. בנוסף, תוכלו לבחור עבודות שיפוצים כמעט ללא הגבלה. אין תחום בשירות הביתי שאנחנו לא נוגעים בו, כולל התקנות שנעשות בגבהים גבוהים בגג ובתקרה. עבודות גבס בגג, כולל מתיחת תקרה בבדי יוקרה, בניית עבודות גבס בסלון ובחדרי האורחים ויצירות אומנות עם נורות LED על גביהן להעשרת התפאורה הביתית. זוהי רק רשימה חלקית של מה שאתם צפויים לקבל במעמד הזמנת השירות.

התאמה אישית של אריחי הריצוף ברמה העיצובית

אנו, בנוסף, נסייע לכם לבחור אריחי ריצוף ברמה העיצובית. במידה ותציגו לנו רצפה קיימת הזקוקה לליטוש בלבד, אנו נמליץ על פוליש קריסטל או ווקס בהתאם לנסיבות. קבלן שיפוצים רשום יעשה הכל בשביל שבתום השירות הוא יעמיד לכם רצפה מעוצבת, מבריקה, אשר נראית כמו חדשה ומסוגלת להתמודד בחוזקה עם אתגרים הבאים שיבואו עליה.

מחירים זולים, זמינות גבוהה

ניתן ליצור עם קבלן ריצוף במרכז קשר בכל שעות העסקים. הזמינות גבוהה, המענה כמעט תמיד נגיש והמחיר זול ובהחלט מאפשר יציאה לכיוון של שיפוץ מלא בבית בתעריף הגון. אם גם אתם מעוניינים להצעיד את הבית שלכם לדרך חדשה, מוזמנים לפנות אלינו ואנו נעשה את המרב בשביל להגשים לכם חלום זה.

שתפו ברשת!

צור קשר