חייגו עוד היום: 050-7440808

מחיר בטון מוחלק

בטון מוחלק מחיר – מה הוא בדיוק כולל?

כאן תוכלו לקבל אינפורמציה על בטון מוחלק, אשר תסבר את אזניכם לגבי עלותו המשוערת בהתאם לנסיבות. ראשית, למי מכם שאינו מכיר, בטון מוחלק הוא למעשה משטח ריצוף ללא בלטות וללא אריחים. המשטח חלק, ונראה דומה מאד לשביל אופניים או משטח ריקוד. המשטח אמנם לא עשוי עץ וגם אינו מבוסס על שיש, אבל יש בעיצובו החלק את היכולת ליצור מראה חלק ומשתקף לרצפה שלכם. הבטון, על אף כי הנטייה שלנו היא לחשוב עליו כמחוספס, יתפקד כחומר חלק לחלוטין ויאפשר מגע קר ורציף בין הרגליים שלכם לבין הרצפה.

כמה זה עולה לנו?

על מנת לדעת כיצד קובעים עבור פרויקט בטון מוחלק מחיר, יש להכיר מספר פרמטרים חשובים של החומר הזה. בטון מוחלק מתאפיין בכמות ובריכוז מלט. ככל שישנו יותר ריכוז מלט, וחומר הציפוי וההחלקה הוא מינימלי, כך המחיר יהיה יותר יקר, משום שהמשמעות היא שמדובר בחומר חזק ועמיד יותר, שפחות ופחות חשוף לסדקים (ככל שיש יותר בטון המרוכז בשכבה עבה, כך קורה). שנית, ככל שמטמיעים על בטון מוחלק עיצובים חדשים וצבעוניים, דקורציות מקוריות שונות וכד’ – כך נראה כי יש חשיבות גדולה יותר לפרויקט. מי לא ירצה רצפה מעוצבת שתדמה לשטיח? זה גם חוסך שטיחים וגם מייצר עיצוב יש מאין. לכן, ביחס כמעט ישר, על בטון מוחלק מחיר נקבע הן בשל העיצוב והן בשל ריכוזו ל החומר וכמותו בשטח.

מדוע כדאי להזמין רצפה מבטון מוחלק?

רצפת בטון מוחלק שמה סוף לסדקים ולחלקי-הרצפה המבוססים על בלטות שגורמים לחלק מאתנו להרגשות מוזרות או לא נעימות. מוטב יותר ללכת על משטח חלק לאחיד. שנית, ההשתקפות שלכם ושל הנוף מבעד לרצפה משפרים מאד את עיצוב הבית. רצפה מבטון מוחלק מאפשרת מגע מופחת חיכוך גם של יתר המוצרים והדוממים שיש לכם בבית. תעבורת חפצים קלה תהפוך לחלק מהשגרה. חשוב מכל, הבית יישאר דינאמי לחלוטין בעיצובו, ולכן ניתן לשלב זאת גם בעיצוב מודרני וגם בעיצוב קלאסי ללא חשש מאי התאמה.

בהטמעת פרויקט בטון מוחלק מחיר הבית יכול רק לעלות. הזמינו עכשיו ותהנו מאיכות חיים!

שתפו ברשת!

צור קשר