חייגו עוד היום: 050-7440808

מידע חשוב על קבלן ריצוף בתל אביב

כמה דברים שצריכים לדעת

אם גם אתם מעוניינים לרצף מחדש את ביתכם, לבחור באריחי יוקרה חדשים או לשפץ את הקיימים, קבלן ריצוף בתל אביב לשירותכם. הקבלן הנו קבלן רשום בהתאחדות הקבלנים, ומבצע מגוון משימות ביתיות, כשהריצוף הוא פרויקט הדגל בחברה. לכן, אם אתם מזמינים כאן ריצוף – אתם יכולים לקבל שירות זמין בעוד מגוון רחב מאד של תחומים לבית ולדירה.

בחירת הריצוף

את בחירתו של הריצוף ניתן לעשות מתוך קטלוג. במידה ובחרתם לשפץ ריצוף קיים תוכלו לבחור בטיפול הרלוונטי ביותר. לרוב, אנו ממליצים על פוליש קריסטל, אולם ישנם עוד עשרות טיפולים אשר אפשריים בשביל לעשות מהרצפה שלכם משטח הליכה מבריק ויפה. הקטלוג שלנו רחב וכולל בחובו דגמים רבים של מרצפות חדשות ולא מעט סוגי טיפולים למרצפות קיימות.

התקנת הריצוף או ביצוע הטיפול

התקנת הריצוף או ביצוע הטיפול לריצוף הקיים יתבצעו על ידי עובדים מומחים אשר בקיאים היטב בנושא הריצוף והוכשרו לכך בעבר. במסגרת ההתקנה תתבצע גם בדיקת תקינות למרצפות החדשות ואתם תוכלו להיכנס הביתה רק לאחר שהן נבדקו ונמצאו בטוחות ותקינות לחלוטין.

מחירים זולים וזמינות גבוהה

אנו זמינים בטלפון למענה על שאלותיכם וקביעת מועדים לעבודות השונות. ניתן למצוא שהעבודות שלנו מתומחרות במחירים כלכליים יחסית. הן מתבצעות בפרקי זמן קצרים, ועל פי סילבוס ידוע מראש. לעתים ייתכנו איחורים זוטרים של כמה ימים. חשוב לציין כי כל עבודה נעשית ביסודיות מלאה ללא ויתור על האלמנט המקצועי.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף על קבלן ריצוף בתל אביב!

אנשים שבחרו קבלן ריצוף בתל אביב התעניינו גם בשירותים הבאים

  • צביעת דירה.
  • עשיית טיח אקרילי או תרמי בדירה. ניתן לשלב את שניהם יחדיו.
  • עבודות בנייה והריסה המצריכות קבלן שיפוצים רשום.
  • עבודות אינסטלציה וחשמל ברמה הנקודתית כמו תיקון נזילה בתל אביב .
  • עבודות אינסטלציה וחשמל ברמה הכללית (בנייה מחדש של תשתיות אלה).

על כן, כאשר אתם עובדים עם קבלן ריצוף בתל אביב היו בטוחים כי במקרה שלנו תוכלו לזכות לעוד המון שירותים. אנו נוגעים, למעשה, בכל תחומי השיפוצים ומציעים מענה מלא לבעיות שיתגלו בבית, וגם לרצונכם לשנות את התוואי שלו.

שתפו ברשת!

צור קשר