חייגו עוד היום: 050-7440808

עבודות אינסטלציה במרכז

קצת מידע על עבודות אינסטלציה במרכז

עבודות אינסטלציה נדרשות במהלך שיפוץ ביתי או דירתי, או עקב מקרה חירום בו התגלתה נזילה או סתימה. בשני המקרים, חשוב מאד למצוא את האינסטלטור המקצועי שלכם, זה אשר יידע לפתור מיד כל בעיה. למזלכם, אנו חברת שרברבות מקצועית כבר לא מעט שנים. מאחורינו עבר עשיר של פתרון בעיות שרברבות במגוון דירות ובתים. אני מיישמים את הפרויקטים הבאים בבתי לקוח.

תכנון צנרת

עברתם דירה, או תכננתם מחדש את הבית הקיים? מזל טוב! כעת זהו התור של הצנרת שלכם.
אצלנו תוכלו למצוא מענה מלא לכל הנעשה בתכנון הצנרת.
אנו נבחן את מבנה הקירות ונתכנן את הצינורות כך שינקזו מים לכיור או מהכיור לכיוון הביוב באופן חכם, יעיל וחסכוני במים. כשאנחנו מתכננים עבודות אינסטלציה במרכז המחשבה היא על יעילות זרימת המים וכן על מערכת איכותית של צינורות המבוססת על חומרים עמידים וחזקים.

תיקון נזילה

במסגרת עבודות אינסטלציה במרכז אנו מציעים תיקון לכל סוגי הנזילות. אנו נאתר את מוקד הנזילה ונפעל במהרה לסתימת החור. החור הוא רק קצה הקרחון המסמן את העתיד לבוא? במקרה כזה, נמליץ להחליף את כל הצנרת, או לפחות את הסביבה בה נתגלה החור, על מנת שהבית שלכם יכיל צינורות עמידים ומשובחים לאורך זמן.

תיקון סתימה

פתיחת סתימות על ספירלות מתקדמות, המסה ופירוק של אבנים בצנרת, כולל של אבנים קשיחות במיוחד שנוצרו על ידי סודה כאוטית. במקרים של סתימות בכיורים אנו נאבחן את מקור הסתימה, ונפעל לתיקונה המידי.

לא כל תקלה שרברבית היא אכן תקלה

ישנם לא מעט מקרים בהם המערכת עובדת טוב, אך בכל זאת ישנה תקלה. זה נובע מכך שחסר אחד מחלקי הצנרת. דיי באובדן של גומייה לכיור על מנת לגרום להצפות בכל הבית. במקרה כזה, אנו נמכור ונתקין לכם את החלק החסר, ונבדוק שהצינור תקין, לא נוזל ומזרים מים כנדרש. אם אתם חשים לא בטוחים בסביבת הצנרת שלכם, קראו לנו, ואנו נאבחן את התקלה ונחזיר את השקט השגרתי בבית אל כנו. מובטחות עבודות אינסטלציה במרכז ברמת יעילות גבוהה וברמת ביצוע חסרת תקדים, שתניב לכם בית נקי מטעויות שרברביות.

ביצועים עבודות בניה וניהול פרוייקטים עבודות אינסטלציה במרכז
ביצועים עבודות בניה וניהול פרוייקטים עבודות אינסטלציה במרכז
ביצועים עבודות בניה וניהול פרוייקטים עבודות אינסטלציה במרכז

שתפו ברשת!

צור קשר