חייגו עוד היום: 050-7440808

קבלן ריצוף במרכז

קצת מידע על קבלני ריצוף

מעוניינים להחליף את הרצפה הישנה באריחי טרצו יוקרתיים, אריחי גרניט בעיצוב וינטייג’ של פעם, אריחי פורצלן דמויי עץ, ועוד? אנו ניישם עבורכם פרויקט ריצוף מחדש אשר יספק לכם את הרצפה הנוחה והמעוצבת ביותר האפשרית בביתכם. אנו נדאג לריצוף מלא של הבית בהתאם לעיצובו. הפרויקט יתבצע על ידי קבלן ריצוף במרכז וצוות עובדים המתמחים בריצוף.

אנשים שהתעניינו בריצוף בית התעניינו גם בשירותים הבאים

חיפוי קיר – חיפוי קיר הוא הדבקת אריחי אבן על הקיר והפיכתו לדומה לרצפה שעיצבתם. בבתים רגילים ישנו חיפוי על ה- 15-20 ס”מ הנמוכים של קיר המטבח ליד השיש. בבתים מחופים דוגמה זו תהיה על הקיר כולו.

עבודות גבס – אם התחדשתם ברצפה חדשה, תוכלו להתחדש גם בעבודות גבס דומות לה בעיצוב לשכלול המראה הדקורטיבי הפנימי של הבית. ניתן לבנות בסמוך לחיפויי ולריצוף כוננית ספרים מגבס או מעמד לטלווייזיה ולהאיר אותם עם נורות LED מעוצבות.

מדוע להחליף ריצוף לבית אם אפשר לעשות פוליש

לא תמיד פוליש מסייע להברקת חלל הרצפה. ישנן מרצפות שאפילו קבלני פוליש יודו שצריך להחליף. יחד עם זאת, גם אם אפשר להציל את הרצפה עם פוליש, זהו טיפול זמני, ובהחלפת ריצוף על ידי קבלן ריצוף במרכז אתם מקבלים פתרון קבוע ללא כל תקלות בשנים הקרובות וכנראה שגם בעשורים הקרובים בשל איכות המרצפות המוצע לכם.

קבלן ריצוף במרכז ממליץ :סוגי מרצפות ומידת התאמתן ללקוחות

  • טרצו – רצפה ממשפחת אריחי השיש. היא נחשבת עמידה במיוחד. לא רגישה לשינוי אקלים. ניתנת להתקנה במקומות שרוקעים בהם הרבה. ניתנת להתקנה.בחדרי שירות לחים כמו אמבטיה ומטבח.
  • גרניט – רצפה ממשפחת אריחי השיש. לא רגישה לשינוי אקלים. רגישה לרקיעות וחבטות. לא מומלץ להסתובב עליה עם נעלי עקב או לרקוע חזק.
  • בטון – רצפה ללא בלטות שאינה נובעת מהשיש. יעילה במיוחד בהתקנה בחוץ. לא רגישה לרטיבות וניתנת להטמעת צבע לפרק זמן ארוך ללא דהייה או ספיחה.
  • פורצלן – דומה לגרניט: לא רגיש לאקלים אך עלול להיו רגיש לחבטות. היתרון שלו: זהו ריצוף שמדמה עץ.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אל קבלן ריצוף במרכז למידע נוסף!

>>> פנו אלינו למידע נוסף <<<

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר האינטרנט שלנו ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא.

שתפו ברשת!

צור קשר