חייגו עוד היום: 050-7440808

קבלן ריצוף בתל אביב

קבלן ריצוף בתל אביב מתמחה בעבודות ריצוף קרמיקה, פורצלן, שיש, טרצו, ועוד

מעוניינים לעבות את ביתכם בריצוף חדש ומעוצב? בקטלוג שלנו ניתן למצוא עשרות דוגמאות של קרמיקה, פורצלן, שיש, ועוד מבחר עצום של עבודות בטון ואבן לרשותכם. אנו מטמיעים בבתי לקוח גם פורצלן לחיקוי עץ ומשטחי גרניט מעוצבים בסגנונות שונים ומרתקים.

קבלן ריצוף בתל אביב יבצע את הטמעת האריחים כולל בדיקה בסיום התהליך

אנו נשלח לביתכם רצפים מקצועיים אשר יבצעו מחדש את עבודת הריצוף. פונים אלינו חדשות לבקרים גם מתעניינים המבקשים לבנות רצפה בפעם הראשונה בביתם החדש, וגם בעלי בתים קיימים המבקשים להחליף את הרצפה. אנו מתחייבים מיד לספק אריחי ריצוף חדישים וחדשים, ללא שימוש מוקדם, כשהם במצב של 100% ברק וניקיון.

המלצות לבתים בעלי צביון עיצוב עתיק

אנו ממליצים לכם להתקין משטח גרניט חום חלק או פורצלן דמוי עץ. 2 המשטחים הללו מדמים עץ בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים. בלי שהתקנתם דק אחד בבית, הוא ייראה כמו בית עץ הלכה למעשה. אם הבית שלכם עתיק אך מעוצב בסגנון בורגני ניתן להתקין טראסו חום אדום, או גרניט בעלת גוון כהה נוטה לבורדו.

המלצות לבתים בעלי צביון עיצוב חדשני ומודרני

בבתים כאלו מומלץ להתמקד בעיצוב בצבעים בהירים הסובבים סביב הגוון הלבן והאפור. טרצו לבן בוהק, משטחי גרניט בוהקים, בטון לבן, ועוד. בבתים אלו, בדרך כלל, הצבע הלבן הוא הדומיננטי, ולכן ההמלצה היא להתמקד באריחי רצפה לבנים.

עבודה אחראית ויסודית

אנו נבצע כל פרויקט ריצוף באחריות ובזהירות הנדרשת, תוך בדיקת כל האריחים בסיום התהליך. אנו נשחרר אתכם עם רצפה חדשה, חזקה ועמידה המוכנה לשימוש מחודש של הדיירים.

שנות ניסיון רבות וידע רב בהתקנת כל סוגי המרצפות

קבלן ריצוף בתל אביב מעסיק עובדים בעלי למעלה מ- 15 שנות ניסיון. הוא קבלן רשום ברישיון אשר מבצע מכלול עבודות ובניהן עבודות ריצוף מתקדמות בכל בית. אנו עובדים עם האריחים וסוגי הבטון המתקדמים ביותר, ומניבים לכל לקוח את מה שהוא צריך יותר מכל: רצפה עמידה, חזקה וחסונה, בעלת ברק ומתאימה לעיצוב הבית המשופץ. ניתן להתייעץ אתנו טרם ההתקנה או להזמין התקנת רצפה בתכנון מראש.

עיצוב חדרי ילדים בפתח תקווה – שבלול >

שתפו ברשת!

צור קשר