חייגו עוד היום: 050-7440808

קבלן שיפוצים במרכז

מעוניינים ברמונט לבית שלכם?

בחברה זו מספקים את כל השירותים הקבלניים לדירה ולבניין: בניית חדר נוסף, איחוד חדרים בהריסת קירות, צביעת דירות, ארגון של תשתיות החשמל והאינסטלציה, תיקון תקלות נקודתיות בכל נושא, ועוד. קבלן שיפוצים במרכז מספק את השירות לכל דורש, במחירים מיוחדים תוך הצטיידותו בכל האישורים. הקבלן הנו קבלן שיפוצים רשום בהתאחדות הקבלנים ובעל כוח עבודה מדויק, חד, מסור ובעל ניסיון רב בהוצאת פרויקטים אל הפועל וסיומם על הצד הטוב ביותר.

עבודה עם מיטב ספקי השירות

מיטב האינסטלטורים, החשמלאים, עובדי הבניין, עובדים לגובה וכד’ – יהיו בדירה או בבניין שלכם בעת השיפוץ ויעשו עודה נהדרת. אנו מגישים ללקוחות שלנו מקבץ אדיר של דרכים לשפץ את ביתם, לצבוע את דירתפם ולארגן מחדש את הנעשה בתוך ד’ אמותיהם. אנו מציגים בהדמיות או בכתובים את התוצאות של כל פרויקט, ופועלים במרץ על מנת לממשו הלכה למעשה. אצלנו, התוצאה הסופית של הדירה או הבניין תמיד תיראה כמו בהדמייה או כפי שהבטחנו לכם בכתובים.

עבודה על בסיס שביעות רצון הלקוח

אנו נגבש את העבודה בלוחות זמנים המתיישבים עם האילוצים שלכם ככל שניתן לעשות זאת. אם אתם עוברים דירה וצריכים לחזור לזו שאנו משפצים בתאריך מסוים, אנו נעשה את מרב המאמצים שהעבודה תתכתב עם הסילבוס הזה ותסתיים בתומו. לא תמיד הדבר אפשרי, אבל אנחנו מאד דייקניים בהשוואה לחברות אחרות המקבלות בקשות דומות מלקוחות.

עבודה יצירתית בצביעה ובארגון הדירה

בכל מקום שיש צורך להטמיע עיצוב מחודש וחד, אצלנו תוכלו למצוא את הטוב ביותר. גם בפרויקטי הריסת חדרים או פיצולם, ובמיוחד בפרויקטים של צביעתם מחדש, אנו נציג לכם שלל של מתווים מעוצבים למימוש הפרויקט. אנו מיישמים אפקטי צביעה כמו ספארי לצד צביעה חלקה ורגילה, וכן מעצבים את קירות החדרים המחודשים אותם הרסנו או בנינו, על פי מתווה שאתם בוחרים. יתן להשתמש בטיח אקרילי, טיח תרמי ושלל פיתוחים מעוצבים לשם התוויית עיצוב יוצא מגדר הרגיל.

זמינות גבוהה, היענות מרובה

פנו אל קבלן שיפוצים במרכז לתחילת הבירורים על הפרויקט הגדול הבא. אנו נמסור לכם את כל הפרטים הכרוכים בפרויקט, מחיר, וכד’. הכל ייעשה על בסיס חוות דעת שתנבע מביקור בדירתכם או בביתכם העומדים לפני שיפוץ.

שתפו ברשת!

צור קשר