חייגו עוד היום: 050-7440808

קבלן שיפוצים בתל אביב

קבלן שיפוצים בתל אביב קצת מידע

אם אתם מעוניינים בשיפוץ נדיר, אשר ייקח את הדירה שלכם אל עבר מחוזות שלא דמיינתם כי בכלל אפשריים, קבלן שיפוצים בתל אביב מציע את שירותיו לדירתכם. כאן תוכלו למצוא את כל המענה הכרוך בשיפוץ ותחזוקת דירה: צביעה, הריסה, בניית קירות נוספים לשם פיצול חדרים, עיבוי עם טיח תרמי או אקרילי, ביצוע עבודות אינסטלציה וחשמל, כולל בנייה מחדש של תשתיות אלה, וכד’. אנו חברה קבלנית רשומה העובדת עם מיטב ספקי הבוטיק במשק: חשמלאים, אינסטלטורים, בונים, ועובדי קבלן מהמובחרים בארץ. בנוסף, אנו עומדים בלוחות הזמנים שמציב הלקוח ומשתדלים תמיד להתמיד בהם או להיות מאד קרובים אליהם במידה ומתבצע איחור מאולץ.

קבלן שיפוצים בתל אביב לשירותכם

אנו מבצעים מגוון עבודות שיפוצים כלליים ללקוח: מריחה מחדש של הקירות בטיח וצביעתם, שימוש בטיח ובצבעים בעלי אפקטים כמו טיח אקרילי, צבע ספארי וכד’. שימוש בצבעים ייחודיים לעיצוב מחדש של הדירה על פי מתווה הלקוח. כמו כן, אנו עושים עבודות אינסטלציה שביסודן חיסכון במים כמו גם עבודות חשמל שביסודן חיסכון בתעבורת זרם חשמלי. הפעולות מתבצעות על ידי מומחים רשומים אשר ביצעו מזה שנים פעולות דומות בבתי לקוח אחרים.

שירותים מיוחדים ללקוח

עבודה בגובה, צביעת מעקות וביצוע עבודות גבס בגובה רב. שימוש בתאורת LED כחומר גלם מרכזי בעיצוב הבית. בניית התקנים כמו כונניות ספרים ומזנוני טלוויזיה מגבס, מגובים בתאורת LED. שירותים אלו ניתנים בנוסף לשירותים הרגילים, חוסכים ללקוח קניית התקני אחסון כמו אלו שציינו, ומסבים לבית את כל היוקרה שהוא זקוק לה מבלי להתחייב לרכוש מוצרים אדריכליים יקרים. בנוסף, מוצרים אלו הוכחו כעמידים וידידותיים למשתמש. אנו מממשים שירותי בנייה אלה גם על מנת לעצב מחדש את הדירה ולהפוך אותה לאחד המיזמים היותר מעוצבים שנראו באזור בו אתם מתגוררים.

תמחור זול וזמינות גבוהה

קבלן שיפוצים בתל אביב זמין עבורכם בטלפון ובאמייל, כמו גם בדף המבקרים באתר. התמחור של השירותים יהיה תמיד הזו ביותר האפשרי על מנת להוציא לפועל את הפרויקט בהצלחה יתרה. כמו כן, העבודה תתבצע תמיד ביעילות ולטובת לוחות זמניו של הלקוח כפי שהוצגו לנו מראש בהתקשרות הראשונית.

שתפו ברשת!

צור קשר