חייגו עוד היום: 050-7440808

קבלן שיפוצים 2

קצת מידע בנושא

אם אתם מעוניינים לשפץ מחדש את ביתכם, לבצע צביעה מחדש, הדבקת חיפויים על הקיר, ריצוף מחדש ואפילו הריסה ובנייה של קירות פנים-ביתיים, אנו לשירותכם. בהנהלת החברה עומד קבלן שיפוצים ברישיון אשר מעסיק את מיטב כוח האדם המיומן והמנוסה במשק.

עבודות בנייה והריסה

קבלן שיפוצים יבצע עבורך הריסה של קירות לאיחוד 2 חדרים ויותר, או בנייה של קירות חדשים בבית לתיחום חדר חדש. העבודה נעשית על ידי כוח אדם מומחה ובליווי שרברבים, חשמלאים ומומחי גז אשר ילוו את התהליך יזהירו אותנו – המבצעים מקירות בהם ישנן תשתיות מותקנות, ויעבדו בצמוד אלינו תוך פירוקן והרכבתן מחדש לאחר שהקיר נהרס או נבנה.

עבודות ריצוף וחיפוי

מי לא היה רוצה שתהיה לו בדירה רצפה מעוצבת, או חיפוי קיר דקורטיבי במתאים לרצפה החדשה. בחברה שלנו ליווינו בעלי בתים רבים שביקשו ליישם זאת בדירותיהם. אנו מתמחים בהתקנת כל סוגי המרצפות, משיש ועד בטון, מקרמיקה ועד משטחים מחוספסים. אנו בונים גם חיפויי קיר במטבח, באמבטיה ואפילו בחדרים רגילים בהם ישנה דרישה לעבות קיר שלם (או חלקו) בחיפויים מעוצבים.

עבודות צביעה

אנו מיישמים עבודות צביעה בכל בית לכל דורש. אנו מתקנים עבודות צביעה קיימות או משנים את מתווה הגוון באותו קיר על פי דרישת הלקוח. ניתן לעיין בדוגמאות צביעה מחודשים ושנים קודמות ולהזמין את אותה עבודה גם עבור הבית שלכם.

עבודות גבס ו- LED

עבודות שנועדו לשפץ ולהעשיר את ביתכם בגבס. ניתן לבנות ממנו כונניות ספרים, כונניות לטלוויזיה, הנמכות תקרה מעוצבות, ועוד. ניתן לעבות כל עבודה עם נורות LED על פסי צבירה לחידוד עיצוב הבית ובפרט – התקן הגבס שזה עתה בנינו בו.

שנות ניסיון רבות והצלחות מסחררות

אנו עובדים ברובנו מעל 15 שנים בענף השיפוצים והבנייה הפנים ביתית. לרשותנו מבחר עשיר של מסלולים לשפץ ולבנות מחדש את ביתכם. אנו עובדים רק על סמך אמות מידה מקצועיות ומספקים ללקוח בית חדש, מבריק, מעוצב כזה שתענוג להיכנס אליו ולגור בו בשנית. אם אתם סבורים שהגיעה העת לחדש את הבית שלכם, פנו אלינו ואנו נספק לכם מגוון רעיונות לממש זאת ביעילות ובקלות!

שתפו ברשת!

צור קשר