חייגו עוד היום: 050-7440808

שיפוצים בראשון לציון בכל התחומים מטעם קבלן רשום

שיפוצים בראשון לציון בכל התחומים מטעם קבלן רשום

אם גם אתם מתעניינים בשירות שיפוץ מלא לדירתכם, הכולל בנייה, הריסה, יישום שכבות טיח מחדש, צביעה מחדש, והכל בליווי אפקטים מרשימים שישפרו את מראהו הפנימי של החלל – מקומכם אתנו! כאן תוכלו ליישם את כל השירותים הללו בבתיכם ועוד הרבה למעלה מכך.
ניתן לקבל שירות מלא גם על עבודות הגבס בדירה, עבודות ריצוף מתקדמות, כולל ריצוף לבית חדש, וביצוע עבודות תשתית מכל הסוגים: מים, חשמל, וכד’.
לרשותנו מיטב הטכנאים, האינסטלטורים והחשמלאים אשר יטפלו בכך.
החברה הנה חברה קבלנית רשומה בהתאחדות הקבלנים הארצית, ואשר מיישמת מגוון פרויקטי שיפוצים בראשון לציון בבתי לקוחות העיר.

עבודות טיח מכל הסוגים

החלפת הטיח הקיים הטיח אקרילי בטקסטורות מעוצבות ובטיח תרמי נגד כניסת קור וחום. ניתן לעצב מחדש את שכבות הטיח גם מחוץ לבית וגם בתוכו. באמצעות הצביעה, עליה נפרט בפרק הבא כאן, שיפוץ דירה לא יכול להיות מעוצב יותר.

צביעת דירה בפורמטים שונים

ניתן לצבוע את הדירה בפורמט של צבע ספארי או להשאיר את הצבע בטקסטורה חלקה ומוכרת יותר. אנו צובעים טיח אקרילי וטיח רגיל, ומטפלים גם בצביעה חיצונית וגם בפנימית. העבודה נעשית באמצעות עובדי צבע מנוסים אשר יסבו לביתכם גימור מושלם.

עבודות גבס מפנקות

בואו להתענג על מזון טלוויזיה מגבס, ספריית גבס לספרים ולמדיות השונות שלכם, והכל מצופה בנורות LED לעיבוי עיצוב ההתקן והבית כולו.
עבודות גבס תורמות מאד לשיפוץ, כולל שיפוץ דירה קומפלט, בכך שהן חוסכות לכם קניית מזנונים וספריות של אדריכלים במחירים יקרים.

עבודות ריצוף מיוחדות

קבלן שיפוצים בראשון לציון יישם עבורכם עבודות ריצוף מכל הסוגים, החל מריצוף מחדש ועד טיפול ותיקון מרצפות קיימות באמצעות טיפולי פוליש וליטוש מגוונים. שיפוץ דירה באמצעות פוליש הוא אקט מקובל, אך אצלנו עושים זאת באופן מושלם שלא יותיר סימן ויאפשר לכם ליהנות שוב מרצפה כמו חדשה.

שתפו ברשת!

צור קשר