חייגו עוד היום: 050-7440808

עבודות בניה והריסה

ברוכים הבאים לעבודות בניה והריסה בחברתנו

כאשר מתחילים פרויקט שיפוץ יש להביא בחשבון את התזוזות אשר רוצים לבצע בתוך המבנה ולהתייעץ בעניין עם בעלי מקצוע מוסמכים. המומחים של ביצועים יסייעו לכם לקבל החלטות באשר לקירות אותם אתם מבקשים להרוס כמו גם עבור הבינוי החדש שאתם רוצים לבצע במסגרת השיפוץ.

החשיבות של ביצוע עבודות בניה והריסה על ידי גורם מקצועי ומנוסה רבה לעין ערוך.

לפני כל עבודת הריסה חשוב ללמוד ולהבין את האופן בו נבנה המבנה:

  • קורות תומכים.
  • מעבר של צנרת.
  • תשתיות של מים וחשמל ופתחים בקירות ולהקפיד על עבודת הריסה מדויקת שלא תפגע ביסודות המבנה.
ביצועים עבודות בניה וניהול פרוייקטים עבודות בניה והריסה

החשיבות של בניית קירות פנים חשובה לא פחות וכאשר מבקשים לבצע עבודות בניה בבתים, דירות, משרדים וחללים ציבוריים אחרים יש להביא בחשבון את התכנון האדריכלי, העיצובי ואת התשתיות הנוספות שיש להשלים במבנה, כך שהבניה תתבצע ביעילות ותתמוך בתכנון החדש. חברת ביצועים בעלת ניסיון של למעלה מ – 15 שנה בעבודות שיפוצים מכל הסוגים לרבות עבודות בניה והריסה. אנו מקפידים שכל עבודות הבניה וההריסה מתבצעות במשנה זהירות בכפוף לכל תנאי הבטיחות הרשומים כנדרש בחוק. בנוסף, אנו דואגים לכל פינוי הפסולת כחוק תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים של הפרויקט. באשר לעבודות בניה, אנו מקפידים על בניה איכותית התואמת לתכניות האדריכליות תוך הקפדה על כל השלבים בפרויקט.

החל מעבודות התכנון, דרך הקמת מערכות חשמל ואינסטלציה ועד לעבודות הגמר, גבס וצבע תוך שמירה על רמת דיוק גבוהה, איכותית ומקצועית. ביצועים בעלת ציוד מתקדם לביצוע כל עבודות ההריסה והבניה. אנו מעניקים ייעוץ מקצועי וליווי אישי לכל אורך הפרויקט תוך שמירה על בטיחות, איכות, עמידה בלוחות זמנים ויעילות. חברתנו מפקחת על הפרטים הקטנים על מנת לאפשר ללקוחותינו ליהנות מפרויקט מוגמר מושלם!

גלריית עבודות בניה והריסה – לחצו להגדלת התמונה

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

צור קשר