חייגו עוד היום: 050-7440808

עבודות גבס וצבע

עבודות גבס וצבע עושים רק עם מומחים!

רבים הללו שעבדו ועמלו על מנת לרכוש את בית החלומות שלהם המחפשים את הגימור שיעניק לביתם את אפקט ה”וואוו” וישדר את האמירה העיצובית אותה הם מעוניינים להעביר.

עיצוב ותכנון הבית מתחיל בחשיבה ותכנון הפרטים הגדולים והקטנים כאחד.

בביצועים אנו מתמחים בביצוע מגוון עבודות הגבס והצבע ומבצעים עבורכם את כל עבודות הגמר להם אתם זקוקים ועל לקוחותינו נמנים לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

חברתנו מעניקה ליווי אישי ללקוחותינו לכל אורך התהליך משלב התוכניות והתכנון מול מעצב הפנים או האדריכל, דרך הביצוע המדויק: הבניה בגבס, טיח ושפכטל ועד לגימור בצבע איכותי.

 

ביצועים עבודות בניה וניהול פרוייקטים עבודות גבס וצבע

ביצועים מבצעת עבודות גבס הן לצרכים פרקטיים כגון בניית קירות הפרדה, הנמכת תקרה להסתרת צנרת מיזוג, תקרה אקוסטית, חלוקה מחדש של חלל, יצירת מזנון מעוצב, נישות פרקטיות לטלוויזיה, ועוד, והן לצרכים עיצוביים כגון צורות מיוחדות וייחודיות, מדפים דקורטיביים ועוד לבתים פרטיים ומוסדות ציבוריים (משרדים, מוזיאונים וכדומה).

כל עבודת גבס מלווה בתכנון מקדים ומקיף, עבודה יסודית ואיכותית וגימור מקצועי ואחיד.

ביצועים מבצעת עבודות צבע מגוונות לכל צורך ומטרה:
*טיח אקרילי.
*טיח מינרלי.
*שליכט צבעוני.
*שליכט אקרילי.
*צביעה דקורטיבית.
*אפקטים מיוחדים.
*צביעה בריסוס ועוד.

אנו מבצעים עבודות צביעה ברמת גימור גבוהה ומדויקת במיוחד הן עבור חוץ הבית והם עבור החלל הפנימי , הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים.

בביצועים אנו מאמינים בשירות אמין, מקצועי ואדיב ולכן אנו דואגים להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק על מנת להעניק ללקוחות שלנו עבודה נקיה ואיכותית אשר יוכלו ליהנות ממנה לאורך זמן.

אם גם אתם רוצים ליהנות מעבודת גבס וצבע איכותית עבור הבית או המשרד שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר. הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם וישמח לסייע גם לכם להגיע לעיצוב החלומות שלכם.

גלריית עבודות גבס וצבע – לחצו להגדלת התמונה

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

צור קשר